BEN KİMİM?

Merhaba Ben Lütfi SALİK;

Yaklaşık 10 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı ve freelance (serbest) olarak bir çok firmanın alt yapısında görev aldım. Genel olarak web tasarım,  yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu)  işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım çalışmaları da yapmaktayım.

Şu anda Osmaniye'de freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 10 yıllık internet serüvenim içerisinde seo, web tasarım, reklam ve danışmanlık, proje yönetimi eğitimleri aldım. Web sitesi olarak e-ticaret, kurumsal web siteleri, portal siteler (haber, video, dizin) gibi projelerde çalışıyorum. İçerik itibari ile bu tarz sitelerde en önemli kurallardan birisi arama motorları optimizasyonu bende siteleri hazırlarken html ve css kodlarında seo kurallarına uygun olarak kodluyorum. 

Yüksek lisans mezunu,kamu personeli, programcı, biraz okur biraz yazar, biraz çizer, biraz dinler, dart hakemi, futbol sever, koyu beşiktaş taraftarı, softbol hakemi, basketbol sever, tasarlar, kodlar, osmaniyeli, basketbol hakemi,osmaniye'de yaşar...