Kayseri ilinde faaliyet göstermekte olan Gürünlü Emlak kurumsal emlak web otomasyon sistemi tamamlanarak yayın hayatına başladı. Emlak sistemleri olarak tasarlanan web sitesi emlak otomasyonu

devamını okuyun

Osmaniye'de faaliyet göstermekte olan her meslek grubundan kuruluşların tanıtımının yapıldığı e-osmaniye.com, 365 gün 24 saat firmanız için kesintisiz tanıtım sağlar, adres ve telefonunuzu her yere ulaştırır.

devamını okuyun

Başta Hatay ve İskenderun bölgelerinde faaliyet göstermekte olan FLYTÜRK Aerial & Photography kurumsal web sitesi olarak tasarlandı. Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı.

devamını okuyun

İskenderun Taxi web site projesi mikro site olarak tasarlandı. Proje tek sayfadan oluşmaktadır. Proje de web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı.

devamını okuyun

Belen Atlantis İnternet Services Projesinde web programlama dili olarak php/mysql altyapısı kullanılarak tamamen dinamik yapıda tasarlandı. Proje tüm mobil ve tablet cihazlarında uyumlu çalışacak şekilde tasarlandı.

devamını okuyun