İşim gereği bilgisayar ve internet dünyası ile iç içe yaşayan biriyim, tüm günümün büyük bir zamanını bilgisayar başında geçiriyorum, hal böyle olunca tüm işlemlerimi online olarak internet üzerimden yapmaya çalışıyorum; alışveriş, bankacılık işlemleri, sınav başvuruları, film izleme vb. Bunların içerisinde büyük bir keyifle yaptıklarımdan biri, online film izlemedir. Fakat her tarafı abartılı reklam ve gereksiz linklerle dolu olan online film izleme sitelerini görünce gına gelmişti artık, benimle aynı bu durumdan şikayetçi olan yakın arkadaşım Burak’la durumu paylaşınca neden bir film izleme sitesi  yapmıyoruz dedik.

Oturduk konuştuk ve bir online film izleme sitesi  yapalım dedik. Fakat bu projeyi yaparken öncecilikle diğer film izleme sitelerinde  şikâyet ettiğimiz iki şeyi asla yapmayalım dedik bunlar;

  1- Abartılı gereksiz reklamlar
  2- Zararlı linkler

Yukarıda saydığımız iki maddeyi göz önüne aldık ve abartılı reklamların olmadığı bir online film izleme sitesi  yapmaya başladık, dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise paylaşacağımız filmlerin en yeni filmler, en güncel filmleri olması idi, ve bu projeyi hayata geçirmek için işe koyulduk, öncellikle isim belirlememiz gerekiyordu. Bu noktada yüzlerce domain isimlerine bakıp uzun bir eleme işleminin sonunda  "www.aslanfilm.org " domain de karar kıldık. Daha sonra hemen sitemizin logosunu tasarladık. Logomuzda tamamlanınca projemiz yavaş yavaş şekillenmeye başlamıştı.

3 2 1 Motor…ve artık online film izleme sitemiz aslanfilm.org  nihayet yayın hayatına başlamıştı. Şuan da gidişatımız gayet güzel her gün düzenli olarak 3-5 arası güncel film paylaşımı yapmaktayız. Bu sayı her geçen gün daha da artacak film arşivimiz gün geçtikçe genişleyecektir. Eğer sizde internet ortamında online film izlemeyi seven biri iseniz aslanfilm.org tam size göre bir online film izleme sitesidir. Abartılı reklamların olmadığı bir film izleme sitesi arıyorsanızaslanfilm.org  sitemizde full hd görüntü kalitesiyle en güncel, en hit filmleri büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.